Bohemia Apartments s.r.o hľadá Online Marketing & Social Media manažéra

18.12.2014 11:51

Spoločnosť Bohemia Apartments s.r.o. hľadá kandidátku/kandidáta v odbore marketing a mediálna komunikácia na pozíciu externého Online Marketing & Social Media Manager.

Jedná sa o samostatnú zodpovednú činnosť, práca prevažne z domu. Jedinečná príležitosť uplatniť svoje komunikačné schopnosti a znalosti z odboru v praxi.

Spoločnosť poskytuje ubytovacie služby zahraničným turistom v súkromných apartmánoch na niekoľkých miestach v centre Prahy.

Náplň práce:

  • komunikácia na hlavných sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Linkedin, Google +, Pinterest, Instagram),

  • pravidelná publikácia článkov v anglickom jazyku vo WordPress (aktuality z Prahy, zo spoločnosti, atď.),

  • vyhľadávanie materiálov pre prezentácie (videá, fotky, zaujímavé odkazy z webu),

  • grafické editácie fotiek, videí, letákov, newslettery, infografiky, atď.,

  • príprava a realizácia akcií a súťaží na webe a na sociálnych sieťach,

  • spolupráca na príprave a realizácii media plánu,

  • spolupráca na marketingových analýzach,

Požiadavky od záujemcov:

  • znalosť on-line marketingu a sociálnych médií,

  • znalosť anglického jazyka písmom,

  • znalosť fungovania a ovládania administrácie na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Linkedin, Google +, Pinterest, Instagram),

  • základy HTML, SEO a WordPress,

  • skúsenosti s písaním blogu, poprípade s copywriting,

  • základy spracovania grafických materiálov (Photoshop, atď.),

  • kreativita a aktívny prístup (komunikácia, súťaže, zaujímavé a unikátne nápady),

  • záujem učiť sa aktívne novým veciam,

  • spoľahlivosť, samostatnosť a nadšenie z práce,

  • predchádzajúce skúsenosti veľkou výhodou.

Spoločnosť ponúka:

  • samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie v odbore on-line marketingu a sociálnych médií,

  • príležitosť vyskúšať si svoje schopnosti a znalosti v praxi,

  • možnosť pracovať z domu,

  • mzda podľa dohody,

  • možná je aj práca na živnosť.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na email - xxxxxxxxxxxxx.

                           ! Táto ponuka už nie je aktuálna !