Externý spolupracovník na administratívnu prácu na počítači.

24.06.2015 14:16

Hľadáme externého spolupracovníka zo Slovenska alebo z Česka na prevažne administratívnu prácu na počítači. Jedná sa teda o prácu z domu na 2-3 hodiny denne vrátane víkendu s tým, že sa môže objem práce do budúcna zvyšovať.

Naša firma sa zaoberá tvorbou multi-jazykových eshopov na mieru.

Náplň práce:

  • tvorba databázy firiem z Nemecka,

  • vyhľadávanie firiem, ide teda o prácu prevažne na internete a s hárkami Excel. Neskôr možná práca v oblasti tvorby SEO, či prípadne menšie preklady na webových stránkach v závislosti od jazykových znalostí,

  • menšie práce týkajúce sa zabezpečovania chodu eshopov. Pracovná činnosť sa môže v budúcnosti obmieňať, vždy však pôjde o prácu z domu.

Čo požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdelanie,

  • znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni lepší začiatočník/mierne pokročilí (bude sa jednať najmä o vyhľadávanie kontaktov na nemecké firmy, preto je nutné porozumieť čítanému textu, informáciám o firmách, atď.),

  • z dlhodobejšieho hľadiska znalosť ďalších jazykov výhodou (maďarčina, poľština, angličtina...),

  • spoľahlivosť, samostatnosť,

  • časová flexibilita,

  • mať nainštalovaný skype alebo iný online komunikačný software - podmienkou,

  • práca s MS Office na pokročilej úrovni - Word+Excel,

  • práca s internetom a hlavne vyhľadávačmi na pokročilej úrovni,

  • skúsenosti s online marketingom a SEO veľkou výhodou,

  • skúsenosti s prekladaním webových stránok taktiež výhodou,

  • administrácia webovej stránky, eshopu výhodou,

  • záujemcovia z Prahy a Bratislavy majú výhodu,

  • možnosť pracovať aj cez víkend.

Čo Vám ponúkame:

  • flexibilnú prácu z domu,

  • mzda: 3€/hod,

  • v prípade obojstrannej spokojnosti, možnosť dlhodobej spolupráce,

  • možnosť osobnostného rastu,

  • zaujímavé bonusy pri splnení stanovených cieľov.

V prípade, že Vás táto ponúkaná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, napíšte na náš email xxxxxxxxxxxx. Prosíme záujemcov, aby nám do správy napísali o sebe čo najviac.

  1. Vaše meno, priezvisko, odkiaľ pochádzate.

  2. Ste študentom, nezamestnaný, na materskej, atď., alebo máte prácu a chcete si len privyrobiť?

  3. Aké sú Vaše skúsenosti, znalosti v oblasti online administratívy, internetu, SEO a online reklamy?

  4. Aké štúdium ste absolvovali?

  5. Aké sú Vaše jazykové znalosti?

  6. Koľko času by ste práci s nami dokázali venovať?

  7. Aký je Váš približný denný režim, t.j. viete sa prípadne úlohám od nás venovať flexibilne?

  8. Máte dobré domáce pripojenie na internet?

  9. Ste schopný/á splniť do max. 1-2 dní uloženú úlohu?

  10. Aké ďalšie znalosti by ste vedeli ponúknuť v oblasti marketingu na nemeckom/maďarskom online trhu?

Ponuka platí do 03.07.2015. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len niektorých uchádzačov.

                         ! Táto ponuka už nie je aktuálna !