Externý web programátor pre holandský projekt.

23.05.2015 08:55

Hľadá sa web programátor na externú spoluprácu.Do nášho novozaloženého štúdia Attraversi v Holandsku hľadáme skvelého web programátora, ktorý by bol schopný s nami spolupracovať na medzinárodných projektoch.

Hľadáme niekoho na externú spoluprácu (prácu z domu). Ideálny programátor sa ma nebude pýtať, či budeme mať responzívny dizajn aj pre mobily / tablety (čo beriem v dnešnej dobe ako samozrejmosť) a tiež sa bude snažiť nájsť riešenie sám, pokiaľ nebude niečo vedieť.

Prvý projekt by bol náš osobný web - one page site. Dizajn webu je hotový, už ho treba len naprogramovať.

Náplň práce:

  • vývoj a tvorba web stránok,

Požadujeme:

  • znalosti z MySQL – pokročilý,

  • znalosti z PHP – expert,

  • znalosti z HTML – expert,

  • znalosti z JavaScript – pokročilý,

  • znalosti z AJAX – pokročilý,

  • znalosti z CSS - expert,

  • znalosti zo SEO – základy,

  • profesionálny prístup,

  • samostatnosť, zodpovednosť,

  • aktívny prístup k práci,

  • online komunikačný software - skype,

  • ideálny kandidát by mal byť schopný komunikovať v angličtine (ak anglický jazyk nie je Vaša silná stránka, no ste výborný programátor, určite sa budeme vedieť dohodnúť),

  • spolupráca na živnosť.

Ponúkame:

  • flexibilný pracovný čas,

  • začiatok práce IHNEĎ,

  • ak budeme s Vašim výkonom spokojní, radi nadviažeme pravidelnú spoluprácu.

Doteraz sme spoluprácu nadviazali už dvakrát, ale bohužiaľ sa nám moc neosvedčila, preto by sme boli radi, ak by sa nám ozývali len tí ľudia, ktorí majú na projekt časmajú profesionálny prístup. To znamená, že dokážu odpovedať denne na email alebo nám zdvihnúť telefón, poprípade byť online na skype!

Ak máte záujem o spoluprácu a spĺňate vyššie uvedené podmienky, neváhajte ma kontaktovať s ukážkou Vášho portfólia, linkedin profilu, referenciami a Vaším cenníkom prác na môj email: xxxxxxxxx.

Ďakujem, Iveta Č.

                           ! Táto ponuka už nie je aktuálna !