Špecialista zakazníckeho servisu na prácu z domu

21.06.2016 09:55

Radi komunikujete so zákazníkmi? Zároveň chcete získať nové skúsenosti, stabilné zamestnanie a uvažujete o vybudovaní kariéry? Ak ste si na prechádzajúce otázky odpovedali áno, potom by vás mohla zaujímať pracovná ponuka od spoločnosti Xerox Services, ktorá v túto chvíľu hľadá ďalších kolegov – špecialistov zákazníckeho servisu - pre starostlivosť o klientov, ktorí budú obsluhovať prichádzajúcu linku pre zákazníkov Skylink priamo z domu v Čadci a blízkom okolí. Školenia a vybavenie domácnosti zaistia. Príplatok za prácu z domu podľa odpracovaných dní.

Náplň práce:

  • prijímať prichádzajúce hovory a vybavovať požiadavky zákazníkov,

  • spracovávať prichádzajúce emaily,

  • chatová komunikácia so zákazníkmi,

  • zapisovať údaje o klientovi do elektronického systému,

  • samostatne riešiť štandardné aj neštandardné situácie v rámci interných pravidiel a procesných postupov.

Požadujú:

  • dobré komunikačné zručnosti,

  • odolnosť voči stresu,

  • ochota učiť sa nové veci,

  • flexibilitu (výmenná prevádzka),

  • dobrú znalosť práce s PC,

  • možnosť absolvovať vstupné školenie, ktoré trvá 2 týždne, 8 hod. denne.

Ponúkajú:

  • po vstupnom školení prácu z domu pre zamestnancov z Čadce a blízkeho okolia,

  • prácu na plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigáda),

  • zamestnanecké benefity, rôzne súťaže,

  • príležitosť k ďalšiemu rozvoju a kariérnemu rastu,

  • dlhodobú spoluprácu.

Viac informácii o tejto ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke: https://praca.sme.sk/praca/xerox-services

Nie je táto práca pre vás tá pravá? A nepoznáte náhodou človeka, ktorý by o ňu mohol mať záujem? Ak áno, pošlite mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!